ГРАФИК

за консултации ІI срок за учебната 2016/2017 г.

 

преподавател

Учебен предмет

Време

от-до

Ден от седмицата

място

1

Жоржета Христова

Български език и литература

1430 - 1520

петък

203

2

Валя Гигова

Български език и литература

1430 - 1520

Петък

204

3

Антон Боев

Български език и литература

1430-1515

четвъртък

109 А

4

Миглена Пройнова

Български език и литература

1430

понеделник

108 Б

5

Илейона Чичарова

Английски език

1430

петък

105 A

6

Пепа Илчева

Английски език

1430-1515

сряда

111 А

7

Росица Тозева

Английски език

1430-1515

петък

405

8

Йорданка Узунова

Английски език

1430-1515

понеделник

107 А

9

Надя Маджарова

Немски език

1430-1515

понеделник

110 A

10

Т. Христова

Математика

1430 - 1520

понеделник

301

11

А. Палазова

Математика

1430 - 1520

четвъртък

402

12

Радослав Стоянов

Математика

1435 - 1520

вторник

306

13

Калина Христова

Инф. Технологии, Информатика

1430 - 1530

сряда

302

14

Цветомира Колева

Инф.технологии,Информатика,

Бизнес комуникации

1430-1520

понеделник

304

15

Вера Димова

Икономическа информатика,Бизнес комуникации

1435 - 1520

сряда

302

16

Марианка Стефанова

История и цивилизация

1430 - 1525

понеделник

307

17

Румяна Любенова

География и икономика

1430 - 1520

петък

112 А

18

Ива Дойнова

Психология и логика;Етика и право, Философия; Професионална етика

1430 - 1520

вторник

108 A

19

Таня Ковачева

Биология и здравно образование

1430 - 1520

четвъртък

405

20

Галина Генчева

Физика и астрономия

 

петък

403

21

Христина Иванова

Химия и опазване на околната среда; Екология в туризма

1430-1515

понеделник

404

24

Татяна Баева

Счетоводство

1435 - 1520

сряда

107

25

Пенка Пенева

Икономически дисциплини

1435 - 1520

вторник

101

26

Снежана Колева

Туристически ресурси в България; Финанси; Статистика

1435 - 1520

четвъртък

305

27

Петя Пълевска

Икономика,Право, Мениджмънт, Маркетинг

1430-1515

вторник

306

28

Даринка Христова

Технология на хотелиерското обслужване; Въведение в професията; Технология и организация на екскурзоводското обслужване

1430 - 1520

петък

105

29

Венцислав Станев

Мениджмънт; Предприемачество

1430-1515

понеделник

306

30

Вяра Цанкова

Технология накулинарната продукция; Технология на кулинарни изделия за кетъринг

 

понеделник

 

31

Мария Илиева

Технология на кулинарната продукция; Технологично обзавеждането; Организация и функциониране на кухнята; Технология на кулинарни изделия за кетъринг

1430-1515

четвъртък

 

32

Виолетка Петрова

Сервиране и барманство

ЗИП

1430-1515

четвъртък

202

33

Наташа Тодорова

Сервиране и барманство; Организация и функциониране на ресторанта; Организация и функциониране на заведенията за хранене и развлечения, прилежащи към места за настаняване; Организация и обслужване на кетърингово събитие

1430-1515

вторник

201

34

Владимир Владимиров

Материалознание на хранителните продукти

1430

понеделник

310